KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız kurulduğu ilk yıllarda Sürekli Form, Sürekli Form Numaralama, Harman Makinelerinin üretimi ve tedarik edilmesi konularında, Özel ve Kamu kuruluşlarına yaptığı projeler ile Türkiye’de bu makinelerin kullanılmasına ve yaygınlaşmasına ön ayak olmuştur.

Bugün gelinen noktada ULTRA A.Ş. ; hizmet anlayışı, kaliteli tasarım, sunduğu pratik ve düşük maliyetli çözümleri ile Matbaa, Ambalajve Etiket sektörüne yön vermektedir.


ULTRA Basım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ; Matbaacılık, Sürekli Form ve InkJet Sistemler sektörlerinde uzmanlaşmış bir şirket olarak hizmet vermekle birlikte Etiket Makineleri ve Etiket Kodlama Çözümleri konusunda en üst seviyede yeterlilik sahibi kadrosu ile yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Türkiye'de Sürekli Form Bobinden Kağıt Hazırlama Makineleri, Sürekli Form Numaralama, Tabakalama ve Tutkal Üniteli Paketten Pakete Harman Makineleri imalatını profesyonel anlamda gerçekleştiren tek firma olarak, sizlerin memnuniyetini esas edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini esas alan ve profesyonel hizmet anlayışı ile yola çıkılan firmamızda, Anahtar Teslim Çözümler üretmektedir. Bu prensip doğrultusunda ilk olarak projelendirme aşamasında kurulan bağ, müteakiben satış ve satış sonrası tecrübeli teknik servis ve uzman danışmanlık departmanları ile matbaacılık sektörüne her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik, benzersiz bir hizmet verilmektedir.

Yenilikçi Çözümler ve Müşteri İsteklerine Göre Tasarım;
InkJet Sistemlerinde yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda sizleri standartların dışarısına çıkarıyoruz. InkJet Sistemlerde isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak alternatif ve pratik çözümler sunmaktayız.